Descriere
Pentru ca plăcerea să nu se termine încercați Pause, un gel pentru întârziere de la Nuei cu absorbție rapidă și eficiență mare.Cu doar o mică cantitate aplicată pe penis, veți observa efectele sale.
Eliberați-vă de stresul de a termina prea curând datorită ingredientelor sale naturale și formulei sale exclusive. Va trebui să aplicați doar 1 sau 2 picături printr-un un masaj ușor și intensificați treptat, dacă este necesar.
Amintiți-vă că nu trebuie să îl aplicați pe pielea deteriorată sau iritată, în ochi și în zonele sensibile. Nu îl ingerați. Nu îl lăsați la îndemâna copiilor." "40 ml
- Formulă exclusiva
- Fără parabeni
- Fără zahăr sau gluten
- 100% vegan
- Compatibil cu latex și prezervative
- Ingrediente: Aqua / apă, glicerină, dimeticonă, lauret-9, hidroxietilpropilceluloză, gumă Xantan, alcool benzilic, aromă, sodiu, zaharină, digluconat de clorhexidină.
Detalii produs
Cod produs - SKU
N51347
Categorie